MakeupPlus - Makeup Camera

Fotoğrafçılık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 3.8.75
  • Dil Türkçe
  • Firma Meitu
MakeupPlus mobil uygulaması ile fotoğraflarınızı her halinden daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

MakeupPlus mobil uygulaması sayesinde en özel anlarınızı en güzel hali ile ölümsüzleştirin. Uygulamamızı Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Hem ücretsiz hem de kaliteli bir mobil uygulama olan MakeupPlus fotoğraçılık uygulamasını mobil cihazınızda indirerek denemelisiniz. 

Özel fotoğraflarınız üzerinde çeşitli oynamalar yaparak güzel olanı daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Uyulama sayesinde fotoğrafçılık yeteneklerinizi de her gün geliştirebilirsiniz. Akıllı mobil cihazınız sizlere bu imkanı tanıyor. 

MakeupPlus, selfie düzenlemenizi bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir uygulamadır. MakeupPlus ile kendinize tam bir sanal makyaj yapabilirsiniz, ruj, kontur ve kirpikler, kaş ve saç rengi, taklit çiller ve parlaklık, sevdiğiniz bir görünüm bulmak için, telefonunuzun kamerasından yararlanabilirsiniz. 

En sevdiğiniz makyaj sanatçılarının bazıları tarafından özel video makyaj derslerini izleyin ve gerçek hayattaki sanal görünümlerin nasıl oluşturulacağını öğrenin. Kişisel güzellik ve makyaj rutini iyileştirmek için ipuçlarını, püf noktaları ve yeni ürünleri keşfetmek ve paylaşmak için MakeupPlus topluluğuyla bağlantı kurun.

MakeupPlus - Makeup Camera indir